گذری در " آبتنی در خاطرات یک هنرمند "

شاید خوندن از درونیات بخصوص خاطرات کودکی یه وبلاگدار و بجز این یکی از هنرمندانی که وبلاگ داره برای خیلی هامون لذتبخش باشه .

ولی بدور از این لذت همسو شدن با این خاطرات ادم رو به دوران کودکی خودش هل میده ، و عطش غوطه ور شدنش هم برای آدم دلنشینه .

وبلاگ گروه نمایشی ستاک به نویسندگی خانم سوسن پرور در آخرین پست که در خرداد ماه به روز شده با تیتر آبتنی در خاطرات 2 مارو به هوای اون دوران می بره که شمارو به خوندن این مطلب به آدرس زیر دعوت میکنم .

کلیک کنید

/ 2 نظر / 28 بازدید
فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 1537895866

شکروی

Hello It was used You wish for the ending of Elevated God Be مرحبا انه كان يستخدم كنت ترغب في إنهاء الله مرتفعة أن تكون سلام بسیار مورد استفاده قرار گرفت برای شما از خداوند تبارک و تعالی عاقبت بخیری آرزومندم موفق باشید شکروی سرفراز باد ایران http://salamshokravi.persianblog.ir