پرشین بلاگ و برگزاری دومین جشنواره طنز اینترنتی در اصفهان

دبیرخانه جشنواره طنز اینترنتی همراه با گروه سایت های پرشین بلاگ افتتاحیه دومین جشنواره طنز اینترنتی را در شهر اصفهان برگزار خواهند کرد .

پرشین بلاگ از تمامی علاقمندان ، فعالان حوزه طنزدر فضای مجازی و  بخصوص وبلاگ نویس اصفهانی دعوت می کند تا در این مراسم که مصادف با رونمایی سایت جشنواره طنز اینترنتی خواهد بود شرکت نمایند .

زمان برگزاری : ٢١ بهمن از ساعت ١٨ الی ٢٠

مکان برگزاری : اصفهان -شهرک اداری - سازمان صنایع و معادن استان اصفهان - سالن اصلی .

جهت کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید به وبلاگ دبیرخانه جشنواره مراجعه کنید .

/ 4 نظر / 8 بازدید
فرید صلواتی

اینبار می خواد یه قناری حصاری برات بخونه [ناراحت]

رجب بذرافشان

سلام و درود ضمن خسته نباشید بعرض برسانم که اتفاق به بخش هنرمندان پرشین بلاگ سر زدم ظاهرا بجای شهرت من رفیع زاده ثبت شده است. لطفا یه نگاهی بیندازید شاید من اشتباه کرده باشم. ممنون از لطف تان یا علی

خروج

اولین و تنها وبلاگ تخصصی نقد کنگره های شعر به روز است با: ماراتون نقد یا داوری منبسط (امیر سنجوری) فراخوان کنگره ای متفاوت (شالی) نظرات دوستان دیگر در ادامه ی مقاله و.... این کامنت جهت اطلاع دوستان برای وبلاگ هنرمندان پشین بلاگ ارسال می شود متظر حظور و نظرتان هستیم!

رضا

قامتم به بلندای آسمان نمیرسد ولی روحم آسمان را در سلطه دارد روح مهربان پدیده ای بس عجیب در خلقت بنده محبت توام در بیکرانه نور تو آفریدی می آفرینی هیچ نمی خواهی که خود میدانی چیزی در آین بدن بی جیب ندارم چونکه از بدو خلقتم پاک پاک بودم و تو مرا از عشق سیراب کردی