همکاری بهاره رهنما و ....

بهاره رهنما نمایش «این تابستان فراموشت کردم» را با صداپیشگی هدیه تهرانی به صحنه می‌برد.
بهاره رهنما که از خرداد ماه نمایش‌اش را در تالار استاد «انتظامی» خانه هنرمندان ایران اجرا می‌کند با تایید این خبر درباره‌ی نمایشش ، گفت: «این نمایش براساس دو داستان از کتاب جدیدم اجرا می‌شود و مضمون اصلی آن عشق و فراموشی است.»
 

وی خاطرنشان کرد: «تاکید داشتم نویسندگان نمایشنامه از فضای قصه من خیلی دور نشوند، البته یک قصه نمایشی به داستان ما اضافه شده است.»
بهاره رهنما درباره مضمون این نمایش هم توضیح داد: «در این نمایش دو رابطه احساسی را در یک مادر و دختر به فاصله یک ربع قرن دنبال می‌کنیم، یعنی نگرش دو زن در دو نسل مختلف روایت می‌شود که اپیزود اول آن در سال 56 و اپیزود دوم در سال 89 اتفاق می‌افتد.»
 

بازیگر نمایش‌های «خدای کشتار» و «تراس» با اشاره به حضورش در دو نمایش دیگر که اجرایشان به زودی آغاز می‌شود گفت: «دوست دارم بیشتر در حوزه تئاتر فعالیت کنم.»
گفتنی است، طراحی اصلی نمایش را رهنما خود انجام می‌دهد و به عنوان دراماتور هم در این پروژه فعالیت می‌کند.
نمایش«این تابستان فراموشت کردم» با بازی نسیم ادبی، و شبنم فرشادجو اجرا می‌شود و بهاره رهنما ترجیح داده در نمایش خودش بازی نکند و بر کار کارگردانی تمرکز داشته باشد.
 

این نمایش هم‌اکنون صبح‌ها در سالن شماره یک مجموعه تماشاخانه ایرانشهر و برای اجرا در در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران تمرین می‌شود.
از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به محمد قدس مدیر تولید، ارشام مودبیان، سیما کهنمویی دستیار کارگردان، رضا مهدی زاده طراح صحنه، الهام شعبانی سوسن تقوی طراح لباس، مریم جوکار منشی صحنه، مهدی آشنا عکاس، مهراب قاسم خانی طراح پوستر و بروشور، ثمین سالک طراح عکس ، بروشور، پوستر ، ماریا حاجیها طراح گریم، سینا ذکایی ایده و انتخاب موسیقی اشاره کرد.
 

بهاره رهنما فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد در رشته نمایش است و سال گذشته با بازی در نمایش‌های «ملاقات با میوسو»، «تراس»، « گروتسکی بر تبارشناسی دروغ و تنهایی» و ... پرکارترین بازیگر زن تئاتر بود.
او به زودی در دو نمایش «بی‌چمدان سفر کن» و «گروتسکی بر تبارشناسی دروغ و تنهایی» به ایفای نقش می‌پردازد.
قرار است نمایش اول با کارگردانی غزاله معتمد به عنوان نمایشی محیطی در کافه‌تریای شهر اجرا بشود. نمایش «گروتسکی بر تبارشناسی ..» به کارگردانی سجاد افشاریان هم از 20 اردیبهشت ماه در یکی از سالن‌های تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت.

/ 0 نظر / 15 بازدید