کپی غیر مجاز قلب یخی را ورشکست کرد!

وی ادامه داد: «این مجموعه در شهرستان‌ها به صورت وسیع تکثیر شده و دیگر لوح فشرده این مجموعه از جانب مخاطبان خریداری نمی‌شود، البته این امر سبب شد این مجموعه به صورت وسیع دیده شود اما به دلیل تکثیر و کپی غیرقانونی آن تهیه‌کننده پروژه ورشکست شده و دیگر توان مالی برای ادامه تولید و تکثیر این پروژه را نداشته باشد.»

این کارگردان در ادامه در ارتباط با حفظ حقوق مصرف‌کنندگانی که به تهیه سی‌دی‌های ارژینال این فیلم پرداختند و توقع آنها در ارتباط با ادامه ساخت این مجموعه گفت: «با تمام احترامی که به حقوق مصرف‌کنندگان و تماشاچیان این مجموعه قائل هستم، اما آیا مخاطبان این مجموعه راضی می‌شوند که برای ادامه تولید این مجموعه، مایحتاج ضروری زندگی و سرپناه خود را بفروشیم تا بتوانیم هزینه ساخت دو فصل دیگر این مجموعه را تهیه کنیم؟!»

لطیفی در پاسخ به سوالی مبنی بر درگیری او در ساخت فیلم «پاریس تا پاریس» که سبب توقف مجموعه «قلب یخی» شد، گفت: «زمانی که دیگر توان ادامه ساخت مجموعه «قلب یخی» را نداشتیم و ادامه تولید آن به صورت کامل وجود نداشت، پروژه «قلب یخی» را رها کردم و به ساخت فیلم «پاریس تا پاریس» برای شرکت در جشنواره فیلم فجر پرداختم.»

مجموعه «قلب یخی» به کارگردانی محمدحسین لطیفی است که تا کنون تنها 12 قسمت آن که فصل اول این مجموعه خوانده می‌شود از طریق شبکه نمایش خانگی توزیع شده، این مجموعه به نویسندگی حامد عنقا است و بازیگرانی چون حمید فرخ‌نژاد، حسین یاری، امین حیایی، حمید گودرزی، نسرین مقانلو، الناز شاکردوست، مهراوه شریفی‌نیا و... در آن به بازی می‌پرداختند.

این مجموعه در زمان توزیع خود از طریق شبکه نمایش خانگی مورد توجه مخاطبان واقع شد.

/ 2 نظر / 20 بازدید
اجین جیل

بهتر آدم میره خانه مد اورجینال میبینه مرض که نداره بیاد ورژن ایرانیه فارسی وان ببینه

ناشناس سلام . نويسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان بيمه تكميلي و همچنین بیمه عمر و حوادث مي شوند . با سرچ کردن متن ( نويسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان بيمه تكميلي مي شوند ) در سايت گوگل می توانيد به متن کامل اين خبر برسید...