"زندگی با چشمان بسته" جدیدترین اثر رسول صدر عاملی

فیلم سینمایی "زندگی با چشمان بسته" داستان خواهر و برادرى است که در یک محله قدیمى زندگی می‌کنند و با اتفاقات زیادی روبرو می‌شوند. ترانه علیدوستی، حامد بهداد، عزت ا.. انتظامی، پولاد کیمیایی، فرهاد قائمیان، فرهاد آئیش، پریوش نظریه، الهام پاوه‌نژاد، اندیشه فولادوند، آناهیتا افشار، علی مردانی، گلاره شهبازیان، مهدی اسلامپور و عاطفه رضوی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

گفتنی است اولین حضور سینمایی ترانه علیدوستی در فیلم "من، ترانه، ١۵ سال دارم!" به کارگردانی رسول صدر عاملی در سال ١٣٨٠ بود، که وی پس از آن، همکاری سینمایی دیگری با صدر عاملی نداشت، تا امروز و در فیلم "زندگی با چشمان بسته".

"زندگی با چشمان بسته" به نوعی بیانگر دغدغه‌های اجتماعی صدرعاملی است. این فیلم بر اساس فیلمنامه‌ای از محمود اربابی جلوی دوربین رفته است. فیلمبرداری "زندگی با چشمان بسته" اوایل مهر ماه در مناطق جنوبی کشور ادامه خواهد یافت. صدرعاملی فعلا پیش‌بینی از زمان و مکان نمایش "زندگی با چشمان بسته" ندارد.

 آخرین سکانس های این فیلم با حضور حامد بهداد و ترانه علیدوستی در حرم حضرت عبدالعظیم و در یک دفتر وکالت در تهران فیلمبرداری شد. هایده صفی یاری به طور همزمان فیلم صدرعاملی را تدوین می کند و هم اکنون نیز تدوین در حال انجام است.

فیلمبرداری سکانس های پایانی این اثر در جنوب کشور با توجه به پدیده گرد و غبار به مشکل خورد. که با رفع این مشکل، عوامل امیدوارند که کار را به پیش ببرند.

هنوز برای موسیقی فیلم، تصمیم خاصی گرفته نشده، اما بزودی موسیقیدان این اثر سینمایی از سوی صدر عاملی انتخاب خواهد شد.

عوامل تولید عبارتند از:
مدیر فیلمبرداری: فرج حیدری صدابردار: محمد مختاری طراح گریم: سعید ملکان طراح صحنه و لباس: آتوسا قلمفرسایی جلوه‌های ویژه: عباس شوقی عکاس: مریم تختکشیان روابط عمومی: افسانه فراهانی و تهیه‌کننده: محمدرضا تخت‌کشیان.

/ 0 نظر / 18 بازدید