لغو برگزاری مراسم جشن یلدای وبلاگستان

به اطلاع کلیه هنرمندان و هنر دوستان عزیز می رساند که متاسفانه

مراسم جشن شب یلدای وبلاگستان لغو شد .

بدین وسیله از کلیه شما عزیزان عذر خواهی نموده و امیدواریم که در

 مراسم های بعدی در خدمت شما عزیزان باشیم .

این متن اخبار پرشین بلاگ در مورد علت لغو برگزاری مراسم :

به اطلاع وبلاگ نویسان گرامی می رسانیم علیرغم تلاش فراوانی که در جهت برگزاری هر چه با شکوه تر برنامه بزرگداشت شب یلدای وبلاگستان همچون سنوات گذشته داشتیم و تهیه و تولید آیتم های این برنامه و دعوت از هنرمندان و وبلاگ نویسان برجسته نیز انجام شده بود،  متاسفانه دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در واپسین روزهای مانده به برگزاری مراسم از در اختیار قرار دادن سالن الغدیر بدون ذکر دلیل موجهی خودداری کرده و سبب لغو شدن برنامه در نظر گرفته شده گردید.

از آنجا که سعی ما در برگزاری هر چه با کیفیت تر برنامه ها و مراسم بوده است و با توجه به اینکه جایگزین کردن سالن مناسبی در طی روزهای باقی مانده تا مراسم امکان پذیر نبود، لذا ضمن عذرخواهی از کلیه افرادی که برای این برنامه ثبت نام کرده بودند امیدواریم تا در آینده نزدیک و به مناسبتی دیگر بتوانیم برنامه ای منظم و با کیفیت برگزار نمائیم.

/ 4 نظر / 4 بازدید
مارال

چگونه میشود یک دوست هنرمند بعداز چندسال پیدا کرد اگر راهنمایی بفرمایید مرا قرین محبت خود نموده اید .

صادق عبداللهی

سلام دوستان ...حالا خوب شد خود شب یلدا لغو نشد ! در هر صورت ..به شادمانی لغو نشدن شب یلدا ..بنده به روزم که البته هیچ ربطی به داستان یلدا هم نداره ! خسته نباشید و شرمنده که کاری از دست ما ساخته نیست.

محمد بیگی

سلام دوست عزیز.با مطلب رندی رودز گیتاریست افسانه ای من بروزم.خوشحال میشم به من سر بزنی

با سلام ممنون از اینکه پاسخ دادید اسم آن هنرمند خانم صفا آقاجانی ویا خواهرشان معصومه آقاجانی هست اگر بتوانید آدرسی و یا شماره ای بمن بدهید تا با ایشان صجبت کنم وخودم را معرفی کنم ممنون .یا حتی خواستید به ایشان نشانی بدهید بمن اطلاع دهید تا راهنمایی نماییم تا چگونه آنها مطمئن بشوند که من واقعا همکار و دوست قدیمی بودیم .باز هم از زحماتی که میکشید ممنون ولی افسسوسس که نمیتوانم جبران زحمات نمییم .