منو تلخک اجرا می شود

نمایش «منو تلخک» به نویسندگی و کارگردانی «نیما دهقانی» از هفت مهرماه، به مدت 15 شب با 15 پایان متفاوت در تالار انتظامی خانه هنرمندان اجرا می‌شود

«منو تلخک» روایتی است التقاطی از همراهی  همواره ی شاه و تلخک ها .«از اسکندر تا مظفرالدین شاه..از کیقباد تا نرون....مائو تا شارون». حالا تلخکی داریم یازده هزار ساله که آخرین شاه آخرین امپراتوری زمین را تیمار می کند. تلخک تلخی که دوره می افتد تا خرج دیالیز شاه را از مطربی و «تلخکیدن» در آورد. اما در روز موعود( شب اجرای نمایش)تلخک تصمیم بزرگی می گیرد...

نیما دهقانی که بیشتر  به عنوان طنز نویس و روزنامه نگار شناخته شده است،خرداد ماه امسال با نمایش «پرواز پادشاه» موفق شد جایزه بهترین کارگردانی و نویسندگی بخش غیر تئاتری جشنواره تئاتر دانشجویی فجر را بدست آورد.

از کارهای اخیر وی می‌توان به نویسندگی نمایش های «دور دو فرمان» به کارگردانی حمید پورآذری و «و گفت امروز بینی و فردا بینی و پس آن فردا (حلاج)» به کارگردانی زهره بهروزی نیا ( حائز عنوان بهترین نمایشنامه در جشنواره بین المللی عروسکی تهران مبارک و نیز «جایزه تئاتراصیل و خلاق» از جشنواره پراگ)  اشاره کرد.

نمایش منو تلخک از هفت مهرماه به مدت دو هفته، هر روز ساعت 19:15 با بازی علیرضا کیمنش و امیرپوشا لباف زاده اجرا می شود . پایان این منولوگ هر شب بسته به تصمیم تلخک(علیرضا کیمنش) و نیز خواست و اراده تماشاگران متفاوت خواهد بود طوری که پیش بینی می شود هر 15 شب شاهد 15 پایان مختلف باشیم.

علاقه مندان برای رزرو بلیط می توانند با شماره تلفن 09362430234 تماس حاصل کنند.

/ 0 نظر / 20 بازدید