همایش روز جهانی وبلاگ

روز شنبه 13 شهریور ماه 1389 ، با همکاری گروه سایت های پرشین بلاگ مراسم روز جهانی وبلاگ در تالارخانه شهریاران جوان برگزار شد .

این مراسم راس ساعت 18 ، با تلاوتی چند از آیات قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد .

در ابتدای برنامه در مورد وبلاگهایی که روزنوشت هستند پرداخته و با حضور وبلاگنویسان جوان حاضر در سالن و توضیح در مورد وبلاگهای خود این بخش به پایان رسید .

در ادامه دعوت از سه نفر از وبلاگنویسان بخش فناوری اطلاعات ( آی .تی ) و توضیحات این دوستان در مورد وبلاگهاشون بود که این بخش با شوخی و خنده های بسیار همراه بود .

سپس در حوزه فتو بلاگ ( عکس ) ، کوتاه نویسی و ادبیات،وبلاگنویسان توضیحاتی را ارائه دادند .

در ادامه مراسم با دعوت از سرکار خانم ابتکار ( مدیر وبلاگ ابتکار سبز )، که از وبلاگنویسان با سابقه و فعال پرشین بلاگ هستند مراسم شور و شوق خاصی به خود گرفت .

همچنین دعوت از خانم بهاره رهنما و خانم دکتر آوید میرشکرایی و سخنرانی این عزیزان که از هنرمندان و وبلاگنویسان بسیار فعال سایت پرشین بلاگ هستند .

در ادامه برنامه به نمایندگی از طرف باشگاه هواداران پرشین بلاگ ( فنز ) ، خانمها آزاده نهاوندی و سمیرا نکوییان ، گزارشی از فعالیت های دوسال اخیر سرکار خانم پولادزاده به عنوان مدیریت سایت پرشین بلاگ ارائه شد و سپس سخنرانی و خداحافظی ایشان با مدیریت سایت ، همچنین از طرف باشگاه هواداران و همچنین جناب آقای دکتر بوترابی به منظور تقدیر از زحمات ارزنده سرکار خانم پولادزاده هدایایی به ایشان اهدا شد.

سپس عکس دسته جمعی وبلاگنویسان با خانم پولادزاده .

در پایان مراسم نیز از وبلاگنویسان،به صرف افطاری پذیرایی به عمل آمد .

لازم به تذکر است :

در این مراسم چند تن از شخصیت های اجتماعی از جمله آقای جلال سمیعی ، آقای سید مهدی موسوی ، سرکار خانم توحیدلو و ...حضور داشتند .

در ادامه عکس هایی از این مراسم که توسط آقای مسعود ساکی گرفته شده را مشاهده می کنید

 

بقیه عکس ها را در ادامه مطلب ببینید

 

 

خانه شهریاران جوان

 مجری مراسم

 وبلاگنویسان حوزه فناوری اطلاعات ( آی.تی )

سرکار خانم ابتکار

سرکار خانم آوید میرشکرایی

خانم بهاره رهنما

اسپایدرمرد

 

تقدیر از خانم پولادزاده توسط دکتر بوترابی

و عکس های دسته جمعی با خانم پولادزاده

 

/ 0 نظر / 9 بازدید